Zmierz się w VR klatce! Disco:VR startuje z oficjalnym turniejem w autorskiej grze Dust2Dust

Browse By

Na takie wydarzenia czekaliśmy z wypiekami na twarzy! Social VR to przyszłość tej technologii, rozpoczynając od możliwości rozmawiania z ludźmi z całego Świata czując ich prawdziwą, fizyczną  obecność, a kończąc na bijatykach w klatce, które już niedługo mogą stać się oficjalnym konkurencją esportową.

Warszawskie Disco:VR zaprasza na pierwszy turniej VR w Polsce, gdzie będziesz mógł obić twarz innym śmiałkom, walcząc w prawdziwej klatce – już 24 maja. Zobaczcie jak wygląda ich autorska gra Dust2Dust.

To już oficjalne! Nasza własna multiplayerowa bijatyka Dust2Dust dostępna w lokalu. Gra wykorzystuje trackery HTC VIVE, więc uważajcie na low kicka. Niedługo startujemy z pierwszymi turniejami, a tymczasem wpadajcie i testujcie.

Opublikowany przez DISCO:VR 11 maja 2018

Przyznacie, że wygląda to zachęcająco, a co ciekawe – twórcy Dust2Dust obiecują nie tylko precyzyjne odwzorowanie ruchów w przestrzeni i ruchów rękami, ale również możliwość wykorzystania nóg dzięki trackerom HTC VIVE!

Wersja alfa gry Dust2Dust wyglądala tak:

Info od organizatorów:

Żeby wziąć udział w konkursie będziesz musiał uiścić wpisowe wysokości 15 PLN, za które uzyskasz voucher wstępu na klatkę (bo walki odbywają się w klatce) oraz zniżkę na odpowiednie paliwo treningowe, czyli pizzę. Miejsca limitowane! w każdych eliminacjach weźmie udział 16 zawodników!

Do wygrania (W finale 21.06.18):
1 Miejsce: 2 osobowy, miesięczny Voucher Unlimited
2 Miejsce: 1 osobowy, miesięczny Voucher Unlimited
3 Miejsce: 2 osobowy, Voucher na półtorej godziny dla par

ZGŁOSZENIA przyjmujemy w lokalu oraz Pod Adresem: jakub.burdajewicz@discovr.pl

KIBICU!

Dysponujemy również trybunami, na których spokojnie będziesz mógł zasiąść ze znajomymi i obserwować swoich faworytów przy naszej Ninja’s Pizza i ulubionych napojach. Wejście na trybuny za FREE.

ZASADY!

***Faza Grupowa***

Są cztery grupy. W każdej grupie 4 zawodników. Każdy zawodnik gra 3 spotkania. Zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca przechodzą do fazy pucharowej.

Grupy grają swoje mecze w każdy czwartek:

GRUPA A – 24 maja
GRUPA B – 31 maja
GRUPA C – 7 czerwca
GRUPA D – 14 czerwca

Plan gry:
18:00 Wprowadzenie dla fighterów i walki treningowe z AI
19:00 Rozpoczęcie turnieju w formule każdy z każdym

***Faza Pucharowa***

Faza pucharowa składa się z ćwierćfinałów, półfinałów, meczu o trzecie miejsce oraz finału. Wszystkie mecze będą rozgrywane jednego dnia, a po wszystkim…rozkręcamy after  More info soon.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres jakub.burdajewicz@discovr.pl. Pamiętajcie, by w mailu napisać: imię, nazwisko, ewentualnie pseudonim, numer telefonu oraz termin, który Was interesuje (GRUPA A, B, C lub D).

Do zobaczenia w klatce!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *